welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
» Търся си другарче за Гиф / vol.3
Сря Окт 18, 2017 7:58 am by Amberle Ailani

» Връщане на герой!
Пон Окт 16, 2017 10:24 am by scream.

»  Двойка на месец Октомври.
Нед Окт 15, 2017 8:46 pm by Isabella Le Roux

» Търся си другарче за РП
Нед Окт 15, 2017 4:23 pm by Beelzebub.

» Bad Karma /Beelzebub searching list/
Нед Окт 15, 2017 3:47 pm by Beelzebub.

Нед Окт 15, 2017 12:42 pm by scream.

» Спамър на месец Октовмри.
Нед Окт 15, 2017 12:40 pm by scream.

»  Писател на месец Октомври.
Нед Окт 15, 2017 12:40 pm by scream.

»  Най-секси персонаж на месец Октомври/female/
Нед Окт 15, 2017 12:39 pm by scream.

who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

.anna-kat, Alexander Blackburn., Miss. Death ♥

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

~ Thea's search list

Предишната тема Следващата тема Go down

~ Thea's search list

Писане by thea; on Пон Юли 10, 2017 2:00 pm

здравейте! като цяло имам мерак за писане, така че се надявам с всеки от потенциалните доближени на героинята ми да развием някаква история. засега са малко, в последствие ще ъпдейтвам списъка.

the only one i can trust
единственият приятел/приятелка на героинята ми. задължително трябва да е на тъмната страна, не е задължително да е демон. предвид огромните проблеми с доверието, Тея трудно намира хора, на които да разчита, и затова съществуването на тази личност е от жизнено значение за нея. общо-взето най-доближеният до нея, на когото може да се обади в три през нощта, независимо дали, за да закопаят труп, или да пият по едно питие.

the day you walked in changed my life
добре, тук е малко по-сложно, защото това е най-значимата личност в клетия живот на Тея. Търси се мъж, чувствително по-възрастен от нея, с когото преди 5 години са имали най-емоционалната и в същото време забранена любов. този човек буквално е отворил очите на Тея за света, тя също е оставила неизлечима следа у него, историята им ще е незавършена, докато са живи, но може би никога няма да бъдат наистина заедно. мисля, че схванахте, повече разяснения на ЛС.

partner in crime
друг демон, представител на нейната раса, с когото да правят "пакости". не е задължително да са адски близки в живота, но общите интереси често ги свързват, справят се с враговете си заедно, после често го отпразнуват с някоя друга чашка в бара. по този начин са изградили и някаква странна форма на доверие.

it's my duty to drain you
She was perfect, pure m a d d e n i n g sex, and she knew it, and she played on it, dripped it, and allowed them to s u f f e r for it — was it so strange that one was half mad and the other drinking himself to death?

thea;
Demon
Demon

Брой мнения : 19

Върнете се в началото Go down

Re: ~ Thea's search list

Писане by 'alec devaroux on Съб Юли 15, 2017 7:03 pm

Аз? За което си избереш.

no one here could ever stop my ruin
i’m begging for the words i could never say to you to pass my trembling lips, but the monsters crawling inside my head say i’m not enough, i’m just one of many stars in the night sky, so i’ll let this fire inside me turn me to ash, for i’d rather be a star than nothing at all.
'alec devaroux
Prince of Hell
Prince of Hell

Брой мнения : 249

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics