welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
» Спам;
Today at 12:36 am by Beelzebub.

» Търся си другарче за Гиф / vol.4
Yesterday at 11:55 pm by Beelzebub.

» Amberle list
Yesterday at 7:14 pm by Amberle Ailani

» Връщане на герой!!!
Yesterday at 12:40 pm by scream.

» Вземане на препоръчителен герой!
Вто Дек 12, 2017 7:55 pm by Justin Мaylor

» Търся си другарче за РП
Пон Дек 11, 2017 10:43 pm by .anna-kat

» Съобщения!
Пон Дек 11, 2017 9:24 pm by scream.

» Savanah Claire/ 23yo /fc: Ashley Greene / witch / TAKEN
Пон Окт 30, 2017 7:11 pm by scream.

» Искам да сменя лик
Пон Окт 30, 2017 4:20 pm by scream.

who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

.anna-kat

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

Don't use words you don't understand...

Предишната тема Следващата тема Go down

Don't use words you don't understand...

Писане by Alexander Skarsgard on Нед Юни 11, 2017 1:40 am

Alexander Skarsgard
Don't underestimate the allure of darkness. Even the purest hearts are drawn to it!
Vampire// 32 (1000+) // fc: Alexander skarsgård

*Преди 1000+*
-Сигурна ли си, че трябва да е тук ? На това място няма нищо друго освен купчина сталагмити. Какво всяка една пещера. - дрезгавия и мъжествен глас на един висок мъж се прокрадна в мастиления мрак. Леката светлина идваща от газения фенер, който държеше в дясната си ръка започваше да отслабва. Двойката стъпки, които кънтяха заедно с капчиците вода спряха. Една тежка въздишка се изтръгна от сухите устни на мъжа. Той бавно вдигна фенера и се обърна към ниското момиче, което държеше  стар пергамент в двете си ръце. Всички хора бяха болни за открития и богатства. Александър не беше по-различен. Така казваха другите му колеги, които се занимаваха с археология, но причината му да дойде на това забравено от бога място беше друга. Сините му очи бавно минаха през слабата светлина и се съсредоточиха върху момичето, което трепереше. Русите ѝ коси бяха вързани на кок, а старата шапка върху главата ѝ беше отдавна мокра. Най-вероятно заради хилядите капещи скали.
-Съжалявам, Александър... Не знам къде сме... Според картата трябваше да е тук, но тук няма нищо...Аз..аз... - мъжът бавно вдигна свободната си ръка и потупа момичето по главата. Тя въздигна очи към него и бавно се усмихна. Само, ако знаеше, че не съкровището го интересуваше. Александър беше студен, висок и силен. Повечето хора страняха от него заради размерите и акцента, които притежаваше. Беше чужденец и не знаеше добре езика. Или поне така си мислеше. В компанията на тази жена имаше възможността да се отпусне и да говори нормално.
-Спокойно... Хайде нека да се връщаме. Това място не ми харесва. - думите му бяха винаги примерени и кратки. Вече беше улегнал и младините му минаваха без дори да усети как. Вече беше пет години в компанията на Анна и не смееше да ѝ каже нищо свързано с чувствата му. Беше точно като тинейджър... Докато ходеха обратно по пътя изведнъж нечии стъпки се прокраднаха в тишината. Александър бавно спря и се огледа. Най-голямата му грешка... Единственото, което успя да види тогава бе шапката на Анна, лежаща на земята. Секунда по-късно всичко сякаш изчезна и живият свят го напусна. Как? - чрез нечии зъби.

*В днешни дни*
"Нямам спомен какво точно се случи. Единственото, което помнех от онова време беше глада или по-точно жаждата. Нещо, което никога повече не изпитах, излизайки от пещерата. Истината беше, че Анна бе намерила нещо голямо. Нейното съкровище на вечността значеше "безсмъртие". Не знам как се беше сдобила с тази карта, но тя ѝ костваше много. Както на нея, така и на мен. Един живот беше прехвърлен към нечии друг. Годините, които тя трябваше да изживее бяха причислени към нечии други, а от нея остана само кървава диря. Времето е дума, която не познавам. Изминаха много години и човешкия свят е различен от тогава. Жалко, тя вече не е тук . Сега съм само аз. Сега бродя в сенките - задоволен и опиянен от този "нов" и изгнил свят."
Един висок силует на рус мъж се придвижи почти безшумно през дългия и мрачен коридор. Косата му бе зализана елегантно назад, а бледата му кожа сякаш премина през мрака, като острие -раздирайки всичко наоколо. Сините му очи се спряха някъде в близкия ъгъл където имаше огромен прозорец. Светлините на града огряха осанката му и той просто се усмихна. Острите му кучешки зъби се показаха, а дясната му ръка отрази една непозната светлина. Червената течност, намираща се в стъклената чаша сякаш потрепна, а Александър се засмя тихо и някак монотонно, почти изморено.
Черния костюм в който се беше озовал сега губеше закопчаните копчета едно след друго. Очите му бродеха в мрака. Изведнъж обаче се спряха върху собственото му име (едно от тях), намиращо се на един голям небостъргач. Колко лесно беше да постигнеш нещо в този свят. Жалко, ако беше човек щеше да бъде доста задоволен, но в момента усещаше само едно единствено нещо - празнотата, която онзи "вампир" остави в него, убивайки, отвеждайки и унищожавайки онази жена, която бе сграбчила сърцето му в малките си ръце. Празнота, която не можеше да излекува дори след 1000 години.

Последната промяна е направена от Alexander Skarsgard на Нед Юни 11, 2017 2:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път

DO I WANNA KNOW
when you came in the air went out. and all those shadows there filled up with doubt. I don't know who you think you are. But before the night is through. I wanna do bad things with you.
Alexander Skarsgard
Vampire
Vampire

Брой мнения : 182

Върнете се в началото Go down

Re: Don't use words you don't understand...

Писане by ophelia ansel. on Нед Юни 11, 2017 1:44 am

Прекрасен герой! Одобрен си и добре дошъл!

dream me the world—
between midnight and morning, drifting along the edges of dreams, i am learning to be gentle, and to silence the storms raging in my head. i am hoping to get lost in the forests of my memories and only hear the trees whispering to me, “you are home.”
ophelia ansel.
Magician
Magician

Брой мнения : 1702

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics