welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 2 Регистрирани, 2 Скрити и 4 Гости :: 2 Bots

-cursed, Scarlett de Lacroix.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

You got a fetish for my love.

Предишната тема Следващата тема Go down

You got a fetish for my love.

Писане by Dorian. on Нед Сеп 24, 2017 7:02 pm

# the friend
Търся едно близко същество, с което няма да имат типично приятелство. става дума за отношения, които са започнали много отдавна и не винаги всичко е било цветя и рози. идеята ми е сега отново да закрепят отношенията си след години мълчание и нещата бавно да закрепнат помежду им.

# ex
Представям си една нездравословна връзка, която е оставила следа и от двете страни. няма щастлив край. няма надежда. просто сблъсък между две самоунищожителни личности. Ще измислим подробно историята заедно, за да пасва и на двата героя. Идеята ми е да има някакво влияние върху героите и в настоящето.
# victims
Всеки, чийто гняв може да подхрани или да нарани по някакъв начин. Тук може да се появят потенциални врагове.
# friends
Всичките останали приятели. Отношенията може да са традиционни или не. Очаквам да открия хора от страната на "лошите", с които са се сдушили преди години или ...наскоро?
# fwb
Жените обикновено се появяват в живота му и си тръгват твърде бързо, но това е дамата, която е част от него вече от доста години. Имат добри приятелски взаимоотношения, които не преминават определена граница.
# you are welcome
Ако имате някаква идея (или нямате), ми пишете. Може да измислим нещо.

Последната промяна е направена от Dorian. на Нед Сеп 24, 2017 11:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път

so the world ended.
and the next one began.
Dorian.
Make me a sin
Make me a sin

Брой мнения : 37

Върнете се в началото Go down

Re: You got a fetish for my love.

Писане by .anna-kat on Нед Сеп 24, 2017 7:20 pm

Хайде да ти се предложа, за което си ме избереш. :3

☾  ☾ its getting dark in this heart of mine ;
LITTLE LIGHTS SHINING IN THE DARK.
.anna-kat
Moderator, Nephilim
Moderator,  Nephilim

Брой мнения : 162

Писане by Dorian. on Нед Сеп 24, 2017 7:23 pm

Ще ти пиша, за да се разберем.

so the world ended.
and the next one began.
Dorian.
Make me a sin
Make me a sin

Писане by bates. on Нед Сеп 24, 2017 10:56 pm

Dorian. написа:# the friend
Търся едно близко същество, с което няма да имат типично приятелство. става дума за отношения, които са започнали много отдавна и не винаги всичко е било цветя и рози. идеята ми е сега отново да закрепят отношенията си след години мълчание и нещата бавно да закрепнат помежду им.
# ex
Представям си една нездравословна връзка, която е оставила следа и от двете страни. няма щастлив край. няма надежда. просто сблъсък между две самоунищожителни личности. Ще измислим подробно историята заедно, за да пасва и на двата героя. Идеята ми е да има някакво влияние върху героите и в настоящето.
# victims
Всеки, чийто гняв може да подхрани или да нарани по някакъв начин. Тук може да се появят потенциални врагове.
# friends
Всичките останали приятели. Отношенията може да са традиционни или не. Очаквам да открия хора от страната на "лошите", с които са се сдушили преди години или ...наскоро?
# fwb
Жените обикновено се появяват в живота му и си тръгват твърде бързо, но това е дамата, която е част от него вече от доста години. Имат добри приятелски взаимоотношения, които не преминават определена граница.
# you are welcome
ето ме

I CAME AND I WAS NOTHING
Give me hope in silence. It's easier, It's kinder. Tell me not of heartbreak. It plagues my soul, it plagues my soul. And bury me beside you, I have no hope in solitude. But I am not the enemy. It isn't me, the enemy. But I came and I was nothing. And time will give us nothing. So why did you choose to lean on a man you knew was falling?
bates.
Make me a sin
Make me a sin

Брой мнения : 9

Писане by Dorian. on Нед Сеп 24, 2017 11:30 pm

bates. написа:
Dorian. написа:# the friend
# ex
# victims
# friends
# fwb
# you are welcome
ето ме
перфектен

so the world ended.
and the next one began.
Dorian.
Make me a sin
Make me a sin

Писане by Sponsored content

Sponsored content