welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
» Спам;
Today at 12:36 am by Beelzebub.

» Търся си другарче за Гиф / vol.4
Yesterday at 11:55 pm by Beelzebub.

» Amberle list
Yesterday at 7:14 pm by Amberle Ailani

» Връщане на герой!!!
Yesterday at 12:40 pm by scream.

» Вземане на препоръчителен герой!
Вто Дек 12, 2017 7:55 pm by Justin Мaylor

» Търся си другарче за РП
Пон Дек 11, 2017 10:43 pm by .anna-kat

» Съобщения!
Пон Дек 11, 2017 9:24 pm by scream.

» Savanah Claire/ 23yo /fc: Ashley Greene / witch / TAKEN
Пон Окт 30, 2017 7:11 pm by scream.

» Искам да сменя лик
Пон Окт 30, 2017 4:20 pm by scream.

who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 2 Гости

.anna-kat

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

Мичислав Стефанов Антонов

Предишната тема Следващата тема Go down

Мичислав Стефанов Антонов

Писане by Mieczysław Antonov on Сря Сеп 20, 2017 1:09 pm

6 Юни, 1941 година.

Втора световна война. Великите държави се бият една с друга, а всеки служи на родината си. Името на героя в тази история е Антон Чиганов. В тази история няма да научите много. Просто за един велик лидер и генерал, на когото е кръстен кораб от флотата на Русия. Антон Чиганов е човек, който искаше да запълни любопитството си и през 41 година той откри нещо, което промени живота ми. По време на битка, в която губи много хора и кораба му бива потопен, дядо ми се озовава на остров, скрит от света. Този остров е място, където се е разбил извън земен кораб. Защо ви разказвам това ли? Защото така семейството ми се сдоби с "Енджина". Това е нещо, като малък камък, горе долу голям колкото юмрук и във формата на.. сърце? Когато дядо Антон е докоснал това нещо той е получил видение. Взел го е и с него.. е заживял друг живот. С него... той е спечелил битка, която никой друг не би могъл и така се е превърнал в герой на нацията си. Разбира се от използването на този "Енджин" се разболя и почина твърде млад. Дали го помня? Не! Помня само един мъж, който ми разказваше истории за великолепни неща и битки с чудовища. Разбира се това ми докара кошмари.. Какво се случи след това? Баща ми скри този предмет от мен и реши, че иска от мое име да живея нормален живот.

Настояще

Минаха много години и аз пораснах. Какво се случи с мен? Нищо.. Превърнах се в бездарник, който не може да свърши нищо. Родителите ми ме изгониха, хванах се на работа като чистач в някакъв клуб и всеки ден гледах как богаташите печелеха, а спането ми.. Спях в апартамента на дядо. Благодарен съм, че ми е завещал тази малка стайчка, но ми се искаше да остави и някой друга рубла. Звучи, все едно ви говоря за някакъв филм, в който аз ще се окажа супер герой накрая, нали? Еми.. не точно! Всичко се случи преди две седмици, когато ме пребиха в дискотеката, в която работя. Прибрах се целия в кръв, сам... и изморен. Докато се събувах без да искам бутнах шкафа и на главата ми се стовари кутия с обувки, която ме извести, че мога да променя живота си. В мазата при бурканите с компот от череши и водка, дядо ми беше скрил нещо. Разбира се трябваше да го последвам. Все едно писмото беше писано за мен или по-точно той беше завършил с думите, че ми завещава това. Щом отворих стаята всичко изглеждаше нормално, прашно и гадно. Обстановката беше студена и мрачна, но в ъгъла нещо проблясваше. Разбира се бях по-любопитен, от колкото страхлив и това доведе до експлозията. В момента, в който махнах плетената завивка, нещо избухна и изгубих съзнание. Не знам какво беше станало и как се случи, но в съня си видях дядо ми, някакви машини и различни неща. Да не би Дедака да беше Трансформър? Не-е-е! Не беше! Когато се събудих видях огромната дупка в гърдите си и разбрах... бях убит и съживен от това нещо. В дупката, в която би трябвало да видя сърцето си виждах нещо друго. Светеше в ярко син цвят и туптеше, като нормално сърце, но... когато го почуках не беше и тогава някаква защитна реакция се активира. Кожата ми започна да зараства по-бързо и от растежа на тийнейджър, а в главата ми се чу някакъв роботизиран глас. Говореше на Руски, което беше странно, но явно беше приспособено от Антон. Тогава разбрах. В тялото ми имаше извънземен механизъм, а аз бях неговият приемник. Аз бях Рипли от "Припълеца". Това не беше яко! Не й, докато не научих какво мога да правя. Можех да контролирам всичко. Всяка една технология. Вече бях човек-машина. Разбира се изглеждах много по-яко от киборг-а от Джъстис Лигата, но това са подробности. Бях си същия. Единствената разлика беше цвета на очите ми... Светеха в синьо... Ярко синьо.... Какво съм аз? Какво беше това нещо в мен? Ами каза ми някакво име от рода на "Тектонска бла бла бла 30410", но реших да го кръстя "Енджин". Защото то беше моят двигател. Какво беше първото нещо, което направих? Преведох си пари в сметката... Какво ще правя сега? Ще съм нов човек! Машина! Все тая!!

FC: Anton Yelchin
Mieczysław Antonov

Брой мнения : 59

Върнете се в началото Go down

Re: Мичислав Стефанов Антонов

Писане by .anna-kat on Сря Сеп 20, 2017 1:17 pm

Добре дошъл. Когато се появи админ ще те добави в група.
Можеш да пишеш по темите! :)

we are broken.;
Hello darkness, my old friend.
.anna-kat
Moderator, Nephilim
Moderator,  Nephilim

Брой мнения : 188

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics