welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 2 Регистрирани, 2 Скрити и 3 Гости :: 2 Bots

-cursed, Scarlett de Lacroix.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

searching for...

Предишната тема Следващата тема Go down

searching for...

Писане by rasmus maeror. on Вто Юни 06, 2017 2:33 pm

~ Стар приятел/познат. Приятелството им датира много преди смъртта на брат му и превръщането му във вампир. Може да се познават от деца. Ще е единственият, който ще знае подробности от миналото му. В момента може да не са непременно в добри отношения. Полът няма значение. Расата също.
Повече информация за цялостната история на Расмус на ЛС.

~ Бивша. Също от далечното му минало. Първоначалната идея е да е била влюбена в него, но подлежи на промяна съобразно предпочитанията на човечето, което заеме позицията. Като се има предвид историята му и цялостната ми идея за него, вариантите за края на връзката им са няколко, но подробности и всякакви предложения - на ЛС.

~ Приятел. Не съвсем. След превръщането си във вампир, Расмус изпитва сериозни проблеми с контрола над дарбата си. Това ще е човекът, който ще му помогне отново да различава реалността от илюзията, която сам създава. Не е задължително помощта да е съвсем безкористна, дори напротив. Позицията е отворена за всякакви допълнителни предложения и промени, съобразно историята на героя ви.
Полът и расата са без значение.

~ Момиче, което да задържи интереса му. Дали ще е непременно любовна история или просто силно ще се привърже към нея, няма значение. Всичко ще доуточним на ЛС. Расата няма значение.

~ Вампирът, който е превърнал брат му и чиято смърт Расмус иска.
Подробности на ЛС.

~ Някой, който да му помогне да открие посочения по-горе вампир. Двамата ще са си взаимно изгодни. Дали ще са сключили сделка, дали ще му дължи услуга, ще се разберем допълнително.

Това е засега. Отворен съм за всякакви други предложения.

Последната промяна е направена от rasmus maeror. на Вто Юни 13, 2017 10:06 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти

If I was your lover...
We could be the worst for each other
rasmus maeror.
Vampire
Vampire

Брой мнения : 482

Върнете се в началото Go down

Re: searching for...

Писане by ophelia ansel. on Вто Юни 06, 2017 2:59 pm

Пускам се в търсенето, пък ти реши, ако ме искаш за нещо.

dream me the world—
between midnight and morning, drifting along the edges of dreams, i am learning to be gentle, and to silence the storms raging in my head. i am hoping to get lost in the forests of my memories and only hear the trees whispering to me, “you are home.”
ophelia ansel.
Magician
Magician

Брой мнения : 1701

Писане by rasmus maeror. on Вто Юни 06, 2017 3:03 pm

ophelia ansel. написа:Пускам се в търсенето, пък ти реши, ако ме искаш за нещо.
Искам те, искам те

If I was your lover...
rasmus maeror.
Vampire
Vampire

Писане by -leana on Вто Юни 06, 2017 3:52 pm

rasmus maeror. написа:~ Стар приятел/познат. Приятелството им датира много преди смъртта на брат му и превръщането му във вампир. Може да се познават от деца. Ще е единственият, който ще знае подробности от миналото му. В момента може да не са непременно в добри отношения. Полът няма значение. Расата също.
Повече информация за цялостната история на Расмус на ЛС.

~ Бивша. Също от далечното му минало. Първоначалната идея е да е била влюбена в него, но подлежи на промяна съобразно предпочитанията на човечето, което заеме позицията. Като се има предвид историята му и цялостната ми идея за него, вариантите за края на връзката им са няколко, но подробности и всякакви предложения - на ЛС.

~ Приятел. Не съвсем. След превръщането си във вампир, Расмус изпитва сериозни проблеми с контрола над дарбата си. Това ще е човекът, който ще му помогне отново да различава реалността от илюзията, която сам създава. Не е задължително помощта да е съвсем безкористна, дори напротив. Позицията е отворена за всякакви допълнителни предложения и промени, съобразно историята на героя ви.
Полът и расата са без значение.

~ Момиче, което да задържи интереса му. Дали ще е непременно любовна история или просто силно ще се привърже към нея, няма значение. Всичко ще доуточним на ЛС. Расата няма значение.

~ Вампирът, който е превърнал брат му и чиято смърт Расмус иска.
Подробности на ЛС.

~ Някой, който да му помогне да открие посочения по-горе вампир. Двамата ще са си взаимно изгодни. Дали ще са сключили сделка, дали ще му дължи услуга, ще се разберем допълнително.

Това е засега. Отворен съм за всякакви други предложения.
харесай си, Уенди

Quand tu me prends dans tes bras, je vois la vie en rose.
-leana
Angel
Angel

Брой мнения : 939

Писане by Amanda Steele on Сря Юни 07, 2017 3:36 pm

Аз за нещо?

Oh, tell me where you're going!
DEATH IS THE ONLY GOD WHO COMES WHEN YOU CALL  
Amanda Steele
Human with a gift
Human with a gift

Брой мнения : 509

Писане by rasmus maeror. on Сря Юни 07, 2017 3:44 pm

Amanda Steele написа:Аз за нещо?
Може да го вържем с виденията?

If I was your lover...
rasmus maeror.
Vampire
Vampire

Писане by Amanda Steele on Сря Юни 07, 2017 3:45 pm

rasmus maeror. написа:
Amanda Steele написа:Аз за нещо?
Може да го вържем с виденията?

Съгласна!

Oh, tell me where you're going!
DEATH IS THE ONLY GOD WHO COMES WHEN YOU CALL  
Amanda Steele
Human with a gift
Human with a gift

Брой мнения : 509

Писане by lorraine mayers. on Сря Юни 07, 2017 8:19 pm

rasmus maeror. написа:

аз?

she wears darkness like a queen wears a crown.
You're beautiful in battle. Like an avenging angel come to deliver the justice of heaven

lorraine mayers.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 30

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics