welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 2 Регистрирани, 2 Скрити и 4 Гости :: 2 Bots

-cursed, Scarlett de Lacroix.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

She might be wild and disrespectful, but if she has potential.

Предишната тема Следващата тема Go down

She might be wild and disrespectful, but if she has potential.

Писане by lorraine mayers. on Пет Юни 02, 2017 6:28 pm

lorraine mayers.

Огънят е навсякъде. Обвил е сградите, разпострял се е във въздуха, рисува ивици по студения асфалт, дори докосва кожата ми. Пламъците се плъзват нежно по плътта ми без да оставят следи от допира си, далеч по-разрушителни са за всичко друго до което успеят да се докоснат. До ушите ми достигат викове изпълнени с болка, но оставям сляпа за чутото. Станало е някак незначително, познато до болка като добре позната частица от ежедневието ми каквато всъщност беше. Имаше нещо опияняващо в това да отнемеш живота на случаен човек на улицата по толкова жесток начин, караше ме да се чувствам силна, велика, моята собствена отрова от която се нуждаех. Някои се пристрастяват към алкохола, други към наркотиците, трети към секса, моят порок беше желанието ми да контролирам нещата, да знам, че съм господар на ситуацията.
Вървя по познат маршрут, краката ми сами ме водят вече знаещи как ще завърши вечерта ми. Минавам през първия видян бар за две големи водки, изпивам ги на екс,не искам съзнанието ми да ме съди за предстоящото. Барът също ми изглежда познат. Колко ли пъти съм идвала тук преди да се озова в апартамента му? Просто спирка по пътя на безцелното ми съществуване, точно като мъжа, когото смятах да събудя за добро утро няколко часа по-рано. Всяко действие беше просто запълване на времето ми, на моето дълго и безсмислено съществуване наречено живот. Уморена? О, да бях уморена от затвора в който тялото ми се беше превърнало. Имах нужда да избягам от самата себе си, да забравя коя съм, да изгоря като хората, които убивам, за да се родя наново. След третото осъзнавам, че търсената утеха не е тук и си тръгвам. Следващото са тъмни улици, няколко подсвирквания и най-после позната врата. Посреща ме сънен.
- Не казвай нищо. - целувката ми прекъсва думите му. Бутам го вътре, дошла съм да си открадна частица от него, да подаря частица от малкото ми останала шибана душа преди да си тръгна без да оставя и косъм по възглавницата. Спасението ми се крие в нечии сини очи, запечатани завинаги в съзнанието ми. Очи, който не са неговите.

ако може името ми да бъде променено на lorraine mayers.
21, нефилим, FC - zoey deutch

lorraine mayers.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 30

Върнете се в началото Go down

Re: She might be wild and disrespectful, but if she has potential.

Писане by fallen. on Пет Юни 02, 2017 6:36 pm

Добре дошла при нас. 

Coming for the king
That's a far cry
I have seen enough, I've seen too much, Come here Necrophilia, I'm cold to the touch, cold to the touch  ♦️ ♦️

fallen.
King of hell
King of hell

Брой мнения : 1623

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics