welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 2 Регистрирани, 1 Скрит и 4 Гости :: 2 Bots

-cursed, Scarlett de Lacroix.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

where has e v e r y o n e gone?

Предишната тема Следващата тема Go down

where has e v e r y o n e gone?

Писане by Kylian Aplin. on Пет Май 26, 2017 8:52 pm

> бивши - по-скоро краткотрайни забавления, с които се  разсейва; нямал е чувства към никоя;
> стар приятел - човекът, който му е бил като брат преди смъртта на съпругата му и го е познавал преди да се превърне в самовлюбения задник хд ще са очуждени, но с времето въпросният ще успее да го върне към по-добрата му страна;
> роднина - брат/сестра, братовчед; тук обаче става въпрос за роднина на Александър (вещерът, с когото дели съзнанието си); за
> жена - Алек ще я срещне по странен начин и тя ще му направи голямо впечатление; в началото няма да го осъзнава, но ще хлътне доста по нея, но няма да си признава, защото ще го сметне за слабост, която ще провали плановете му за Азриел; ще минат през много заедно, но в крайна сметка ще се съберат; / На ЛС./

за сега това. хд който ме иска за нещо да ми пише  

Последната промяна е направена от Kylian Aplin. на Пет Юни 02, 2017 9:25 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти

Why should I apologize
for the monster I've become?
No one ever apologized for making me this way.
Kylian Aplin.
Prince of Heaven
Prince of Heaven

Брой мнения : 1996

Върнете се в началото Go down

Re: where has e v e r y o n e gone?

Писане by kaleah. on Съб Май 27, 2017 6:01 pm

Kylian Aplin. написа:> най-добър приятел - ще се познават от скоро, затова първоначално отношенията им ще са противоречиви, най-вече заради трудния характер на Килиън  и арогантността му; с времето въпросния ще спечели доверието му и ще започне да му споделя повече; /мъжки пол/
> враг - държа да ги свързва дълго минало; въпросният ще е виновен за смъртта на съпругата и нероденото дете на Килиън преди година;
> бивши - по-скоро краткотрайни забавления, с които се  разсейва; нямал е чувства към никоя;
> жена, обсебена от него, която непрестанно търси вниманието му и е вманиачена да го накара да се влюби в нея; въпросната ще го манипулира, заплашва и дори ще наранява себе си, за да го накара да остане при нея хд

> стар приятел - човекът, който му е бил като брат преди смъртта на съпругата му и го е познавал преди да се превърне в самовлюбения задник хд ще са очуждени, но с времето въпросният ще успее да го върне към по-добрата му страна;

за някое от двете

FIRE WALK WITH ME ◈
▽ Through the darkness of future past the magician longs to see, one chants out between two worlds, fire walk with me. I'll catch you with my death bag. you may think I've gone insane, but I promise I will kill again!

kaleah.
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 554

Писане by Morena le Fey on Нед Май 28, 2017 10:30 am

Kylian Aplin. написа:> най-добър приятел - ще се познават от скоро, затова първоначално отношенията им ще са противоречиви, най-вече заради трудния характер на Килиън  и арогантността му; с времето въпросния ще спечели доверието му и ще започне да му споделя повече; /мъжки пол/
> враг - държа да ги свързва дълго минало; въпросният ще е виновен за смъртта на съпругата и нероденото дете на Килиън преди година;
> жена, обсебена от него, която непрестанно търси вниманието му и е вманиачена да го накара да се влюби в нея; въпросната ще го манипулира, заплашва и дори ще наранява себе си, за да го накара да остане при нея хд

how dark is your soul✖️

Morena le Fey
Magician
Magician

Брой мнения : 93

Писане by Kylian Aplin. on Нед Май 28, 2017 12:14 pm

@kaleah: взимам те за второто
@morena: ще се радвам да измислим някаква друга причина, понеже ми хрумна по-различна идея за това ;д

Why should I apologize
Kylian Aplin.
Prince of Heaven
Prince of Heaven

Писане by 'alec devaroux on Пон Май 29, 2017 12:59 am

Kylian Aplin. написа:> враг - държа да ги свързва дълго минало;
Аз?

no one here could ever stop my ruin
i’m begging for the words i could never say to you to pass my trembling lips, but the monsters crawling inside my head say i’m not enough, i’m just one of many stars in the night sky, so i’ll let this fire inside me turn me to ash, for i’d rather be a star than nothing at all.
'alec devaroux
Prince of Hell
Prince of Hell

Брой мнения : 249

Писане by Kylian Aplin. on Пон Май 29, 2017 1:20 am

'alec devaroux написа:
Kylian Aplin. написа:> враг - държа да ги свързва дълго минало;
Аз?
взимам те

Why should I apologize
Kylian Aplin.
Prince of Heaven
Prince of Heaven

Писане by Kylian Aplin. on Пон Май 29, 2017 12:13 pm

Списъкът е обновен.

Why should I apologize
Kylian Aplin.
Prince of Heaven
Prince of Heaven

Писане by liana ayala- on Пет Юни 02, 2017 12:55 pm

> враг - държа да ги свързва дълго минало;
> роднина - брат/сестра, братовчед; тук обаче става въпрос за роднина на Александър (вещерът, с когото дели съзнанието си); за отношенията ще се разберем на лично; въпросният ще иска да си върне Алек;
> някой, който е наясно с положението на Азриел и Алек и изнудва архангела, за да пази тайната му;
> жена, която страшно прилича на мъртвата му съпруга на външен вид, за характера ще преценя в последствие; отначало ще е объркан от появата й, но с времето ще свикне и ще започне да се държи закрилнически с нея;

Тук си видях името 

sound of silence;
and no one dared to stir the sound of silence…
liana ayala-
Theives of dreams
Theives of dreams

Брой мнения : 271

Писане by Kylian Aplin. on Пет Юни 02, 2017 1:51 pm

хаха, взимам те ;3

Why should I apologize
Kylian Aplin.
Prince of Heaven
Prince of Heaven

Писане by ophelia ansel. on Пет Юни 02, 2017 7:57 pm

Kylian Aplin. написа:> роднина - брат/сестра, братовчед; тук обаче става въпрос за роднина на Александър (вещерът, с когото дели съзнанието си); за отношенията ще се разберем на лично; въпросният ще иска да си върне Алек;
Искаш ли ме за роднина?

dream me the world—
between midnight and morning, drifting along the edges of dreams, i am learning to be gentle, and to silence the storms raging in my head. i am hoping to get lost in the forests of my memories and only hear the trees whispering to me, “you are home.”
ophelia ansel.
Magician
Magician

Брой мнения : 1701

Писане by Kylian Aplin. on Пет Юни 02, 2017 8:02 pm

ophelia ansel. написа:
Kylian Aplin. написа:> роднина - брат/сестра, братовчед; тук обаче става въпрос за роднина на Александър (вещерът, с когото дели съзнанието си); за отношенията ще се разберем на лично; въпросният ще иска да си върне Алек;
Искаш ли ме за роднина?
естествено ;3
пиши ми на лично сексе да се разберем

Why should I apologize
Kylian Aplin.
Prince of Heaven
Prince of Heaven

Писане by Kylian Aplin. on Пет Юни 02, 2017 8:17 pm

обновен;

Why should I apologize
Kylian Aplin.
Prince of Heaven
Prince of Heaven

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото