welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 2 Регистрирани, 2 Скрити и 4 Гости :: 2 Bots

-cursed, Scarlett de Lacroix.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

Boys, mama is in town.

Предишната тема Следващата тема Go down

Boys, mama is in town.

Писане by Melissa Devaroux. on Чет Май 04, 2017 1:22 am

Melissa Underwood.
The sleeping Queen,Theif of dreams,  
FC Irina Shayk

Що е Ангел? Дявол? Ад? Рай?
Понятия,познати на днешният свят като господстващи същества на места, които са най-трудно достижими. Най-трудно се стига до Рая, но най-лесно се пада от там. Ад - дълбините, в които никои не желае да постъпи. Влезеш ли веднъж, няма излизане.
Беше красива вечер.
Толкова красива.
Намирах се в Ийст Хейвън. Отне ми много време, за да стоя на това място. Пролетният полъх се заигра с косата ми. Прекарах един кичур на страни и се усмихнах. Притворих очи и поех дълбоко въздух. Разлятата усмивка по устните ми се докосна до кристалната чаша за шампанско, която държах в ръката си. Отново затворих очи. Отворих ги и се насладих на малкото спретнато градче пред мен.
Беше красива вечер.
Светлините огряваха Ийст Хейвън. Минаващите хора около мен хора бяха толкова щастливи. Влюбени, спокойни, пълноценно съществуващи. Маски, които падаха, когато останаха насаме с мислите си. Вече бяха толкова обиграни, че дори тогава маските им трудно падаха. Тази мисъл ме накара да се усмихна отново. Днес беше хубав ден.  Днес беше ден за празнуване. Заслужаваха си всички усилия по създаването на това кътче от света.
Беше красива вечер за приказки.
Винаги съм обичала приказки. Но, имам една любима. За едно любящо семейство. Семейство, олицетворяващо Рая. Достигнали максимума на щастието.Сплотени, отдадени един на друг - истинско семейство. В тази приказка главните герой са две момченца. Ангелски красиви, умни, внасящи респект от ранна детска възраст. Синове мечта! Без капчица мрак в душите си. Уважаващи родителите си, каращи ги със всеки изминал ден да се чувстват все по-горди и горди. До момента, в който светът не се обърна наопаки. Докато най-голямата гордост на една майка не наруши една от най-строгите Божи заповеди. Във всяка приказка кулминацията достига като мрачен пролетен дъжд. Така и тук. Една майка - прободена от синът си, изпратена в дълбините на най-зловещата дупка, съществуваща някога. Една разпадната фамилия.
Аверил. Фамилията, която се бе запечатала в съзнанието ми. Фамилия, която ме държеше жива. Въпреки че не им се искаше. Всяко семейство минава през своите катарзиси. Какво е семейството? Как бихте го описали вие? Сигурна съм, че моите разбирания и вашите са напълно различни.
Беше красива вечер за възраждането на една Кралица.
Не, не се бъркате . Точно така - Кралица. Кралицата на Рая, която попадна в царството на големия си син - самият Ад. Кралица, на която и бе отнето кралството от малкия и син - Рая. Една Кралица се върна, за да търси каквото и принадлежи след толкова много години. Гарванова Кралица. Наблюдаваща и попиваща всеки един етап от живота на семейството и. Готова на всичко, за да получи нейното. Готова, да предаде кръвта си и децата си, за да бъде отново коронясана.
- Ще желаете ли още нещо? - попита сервитьорът.
В този момент мислите ми бяха прекъснати от опитващия се да бъде любезен служител. Погледнах го в празния и уморен поглед и посочих бутилката шампанско, която беше на привършване. След малко той донесе нова.
- Има ли повод за празник? - опита се да завърже небрежен разговор.
Ама, че бяха бъбриви тези хора. Скуката в тях явно надделяваше.
- Събирането на семейството ми. - отговорих лаконично.
Той ме погледна странно, сякаш ме помисли за пациент с клинично заболяване или поредната алкохоличка, която беше сама, защото няма никой друг в живота си.
Всъщност, семействата бяха две. Нямах търпение да се срещна със синовете си, както и с новото ми семейство - кръгът Черният Гарван.
Никога нямаше да разберат кой стои пред тях.
Беше красива вечер за смяна на персонажа.
Мелиса Ъндърууд. Новата ми самоличност . Характерното за нея бе, че беше малък бунтар. С буен характер, който и помага много в усъвършенстването на рядката и дарба - а именно крадец на сънища.Наистина си беше бунтар.От както бях в това тяло, бих казала, че дори мен успя да затрудни. За разлика от нея, по-голямата и сестра -Касандра беше по-трудната за убеждаване, че Мел си е същата.
Беше красива вечер за започването на играта...

Melissa Devaroux.
Sleeping Qeen
Sleeping Qeen

Брой мнения : 759

Върнете се в началото Go down

Re: Boys, mama is in town.

Писане by fallen. on Чет Май 04, 2017 1:31 am

Добре дошла , мамче. 

Coming for the king
That's a far cry
I have seen enough, I've seen too much, Come here Necrophilia, I'm cold to the touch, cold to the touch  ♦️ ♦️

fallen.
King of hell
King of hell

Брой мнения : 1623

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics