welcome
profile
Вход

Забравих си паролата!

top posters
recent topics
Latest topics
» Търся си другарче за Гиф / vol.3
Сря Окт 18, 2017 7:58 am by Amberle Ailani

» Връщане на герой!
Пон Окт 16, 2017 10:24 am by scream.

»  Двойка на месец Октомври.
Нед Окт 15, 2017 8:46 pm by Isabella Le Roux

» Търся си другарче за РП
Нед Окт 15, 2017 4:23 pm by Beelzebub.

» Bad Karma /Beelzebub searching list/
Нед Окт 15, 2017 3:47 pm by Beelzebub.

Нед Окт 15, 2017 12:42 pm by scream.

» Спамър на месец Октовмри.
Нед Окт 15, 2017 12:40 pm by scream.

»  Писател на месец Октомври.
Нед Окт 15, 2017 12:40 pm by scream.

»  Най-секси персонаж на месец Октомври/female/
Нед Окт 15, 2017 12:39 pm by scream.

who is online?
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Isabella Le Roux, Miss. Death ♥, scream.

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Съб Окт 07, 2017 1:50 pm

they always say time changes things, but you actually have to change them yourself.

Предишната тема Следващата тема Go down

they always say time changes things, but you actually have to change them yourself.

Писане by kiara. on Сря Апр 26, 2017 7:17 pm

Kiara Elizabeth James - 21 years old  - looks a lot like Katherine Langford / Ellia Eliza James - 23 years old - looks a lot like Claire Holt
human with a gif - shapeshifting

"Всичко свърши, когато ти си отиде Елия
и всичко започна от начало...
само че вече нищо не беше същото
и никога нищо нямаше да бъде отново такова"
Ти имаше всичко Елия. Имаше всичко, което едно момиче можеше да иска. Беше любимката на родителите ни. Имаше винаги високи оценки. Никога нямаше дори петица. Така и не разбрах, как го правеше. Беше най-популярното момиче наоколо. Всички искаха да бъдат като теб. Беше толкова талантлива. Спечели само няколко конкурса за красота, граматика, пеене, танцуване, рисуване, плуване, яздене с коне, балет и лека атлетика. Беше перфектна във всичко, което правиш. Беше дори повече от перфектна. Тази дума дори не е достатъчна, за да те опише. Имаше толкова много приятели. Всяко момче падаше в краката ти, още щом го погледнеш. Всички искаха да бъдат на твоето място. Всеки, който познавам искаше да бъде теб. Всички искаха да са Елия Илайза Джеймс.
Но някак всички забравяха, че ти не беше само това. Беше най-голяма купонджийка и тази, която постоянно се забавляваше. Така и не разбирах тази част с алкохола, безразборните връзки и наркотиците, и купоните, на които се самозабравяше. Или онези моменти, в които въртеше многобройните си приятели на пръстта си и те изпълняваха всяка втора щура идея. Беше кралицата на "малката си група". Ами родителите ни, които винаги ни водеха само там, където ти искаш, само защото беше тяхната перфектна, любима сладка дъщеря, но някак винаги забравяха моите желания, просто защото не бяха толкова "важни", а и някак винаги не съвпадаха с твоите. Как изобщо беше толкова съвършенна и едновременно толкова грешна? Имаш толкова много грехове и дори не включвам всичките подмолни номера, които правеше на така наречените си приятели, които постоянно нараняваше и те продължаваха, запленени от теб да тичат отзаде ти. Дори няма да споменавам за това, че се омъжи тайно и се разведе, почти убивайка мъжи си, който все още всички си мислят че беше просто твой приятел. А твоята клептомания, дори можеше да мине за едно от положителните ти качества.
Ти си ми сестра, и винаги ще те обичам. Въпреки че за теб бях просто по-малката ти скучна сестра. Онази, която не блесва с нищо. Просто защото никой нямаше как да засенчи яркият ти образ. Онази, която живееше повече в света на книгите и филмите, от колкото в реалния. Която на всичкото отгоре беше твърде добра и наивна. Може би наистина съм. Но и все още не виждам нищо лошо в това. Да, бях възможно най-непопулярното момиче, онова, което дори едно момче не можеше да забие, което каниха на купони просто, защото беше твоя сестра. Но и нямаш представа какво е да ти лепнат етикета "сестрата на перфектната Елия". Колкото и да се стараех, никога не можех да те стигна. И въпреки това за разлика от теб,  те подкрепях във всичко и се радвах за всеки твой успех. Нещо, което и двете знаем, че ти нямаше да направиш за мен, ако все пак бях успяла да те мина в нещо. Може би всъщност те минавам в две. Гледала съм много повече филми от теб и съм прочела повече книги. Но естествено това не е достатъчно.
И ако онази вечер не се беше нагълтала с хапчета, просто защото искаше да привлечеш внимание, но не беше преценила, че са твърде много и това ще ти коства живота, сега всичко щеше да е различно. Животът и на двете ни щеше да е различен. Но разбира се ти и сега си доволна. А и как може да не бъдеш, когато отново се върна към живота. И то чрез мен, и без моето съгласие. Не е ли ирочно, че сега си свързана с малката си невразрачна сестра завинаги. Жалко само, че колкото и да те обичах като сестра, не исках това да се случва. Ти трябваше да си жива. А аз трябваше да съм си просто аз. Но нещата никога не стават, така както ги искаме, нали? Особено, когато родителите ни не можеха да приемат мисълта, че ти вече не си при тях. Че им оставам само аз. Че ти никога няма да се върнеш. Но "никога" не винаги означава това, което би трябвало. Може би и точно за това родителите ни направиха този ужасен ритуал, чрез тяхната добра семейна приятелка вещица, която толкова те обичаше, все едно беше нейна дъщеря. И ето ни сега, двете делим моето тяло и моя живот. А дори нямах правото да кажа, че не искам това да се случва и не защото съм лош човек, а просто защото искам да живея своя собствен живот. Но явно това не е важно за никого и вечно ще бъда под твоята сянка. И въпреки това, ти все още си специална за мен и винаги ще бъдеш моята любима сестра!
и ако може да ми смените името на kiara. *с точката*
kiara.
Human with a gift
Human with a gift

Брой мнения : 801

Върнете се в началото Go down

Re: they always say time changes things, but you actually have to change them yourself.

Писане by fallen. on Сря Апр 26, 2017 7:19 pm

Добре дошла при нас. 

Coming for the king
That's a far cry
I have seen enough, I've seen too much, Come here Necrophilia, I'm cold to the touch, cold to the touch  ♦️ ♦️

fallen.
King of hell
King of hell

Брой мнения : 1623

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics